Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Női Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 6832 Dátum: 2023-01-22 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2023-01-19

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

MTK Budapest

(MTK)

FÁBIÁN Kamilla ( MTK Budapest )

GÁLFALVY Réka ( MTK Budapest )

MISKÓ Dorina ( MTK Budapest )

WIMMER Dorina ( MTK Budapest )

2

BHSE

(BHSE)

KÁLMÁN Gyöngyvér ( BHSE )

KÁLMÁN Zille ( BHSE )

KALMÁR Csenge ( BHSE )

SZILÁRD Anna ( BHSE )

3

MTK Budapest 2.

(MTK)

CSENDES Luca ( MTK Budapest )

MARSCHALL Réka ( MTK Budapest )

NÉBALD Franciska ( MTK Budapest )

RÓZSÁS Júlia ( MTK Budapest )

4

BVSC

(BVSC)

ANDRÁSFI Júlia ( BVSC )

KISS Panna ( BVSC )

LEHOCZKY Csenge ( BVSC )

LUKÁCS Laura ( BVSC )

5

Honvéd Szondi SE

(Honvéd Szondi György SE)

KISS Emma ( Honvéd Szondi György SE )

SALAMON Réka ( Honvéd Szondi György SE )

TEHRANI Léna ( Honvéd Szondi György SE )

6

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

DOMA Zsófia ( PTE-PEAC )

IMRE Luca Mária ( PTE-PEAC )

JAKOBI Júlia ( PTE-PEAC )

MACHLIK Borbála ( PTE-PEAC )

7

VASAS

(Vasas)

JUHÁSZ Eszter ( Vasas )

KISS Emma Júlia ( Vasas )

PORKOLÁB Evelin ( Vasas )

RÓNASZÉKI Izabella Sára ( Vasas )

8

DSI Debrecen

(DSI Debrecen)

SÜTŐ Daniella ( DSI Debrecen )

SZABÓ Panna Éva ( DSI Debrecen )

VÁSÁRHELYI Éva ( DSI Debrecen )

9

TAPOLCA

(Tapolca Vívóklub)

CSERÉP Dorina ( Tapolca Vívóklub )

KONCZEK Lina Melodi ( Tapolca Vívóklub )

KONKOLY Evelin ( Tapolca Vívóklub )

SZALMA Sára ( Tapolca Vívóklub )

10

VASAS 2

(Vasas)

HAMAR Borbála ( Vasas )

MUTSY Franciska Paula ( Vasas )

SÁGI Fanni ( Vasas )

TÓTH GY. Luca ( Vasas )

11

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

AL-HAMATI Jázmin ( Békessy Debrecen )

FARKAS Petra ( Békessy Debrecen )

OLÁH Enikő Júlia ( Békessy Debrecen )

SÁRVÁRI Rita ( Békessy Debrecen )

12

SZVSZSE

(SZVSZSE)

KOVÁCS Enikő Zsófia ( SZVSZSE )

TÖRÖK Flóra ( SZVSZSE )

VARGA Flóra Luca ( SZVSZSE )

13

Ludovika

(Ludovika SE)

BÍRÓ Kata Sarolta ( Ludovika SE )

BOKOR Kira ( Ludovika SE )

BORKA Dóra ( Ludovika SE )

HOFFMANN Lilána Zoé ( Ludovika SE )

14

FTC

(FTC)

PALÁGYI Luca ( FTC )

SZARVAS Rita ( FTC )

WEITZINGER Sára ( FTC )

15

AVA

(AVA)

BENCSIK Anna ( AVA )

HRICZ Lilla ( AVA )

KOVÁCS Emese ( AVA )

16

BHSE 2.

(BHSE)

ALMÁSI Szonja ( BHSE )

HUTÁS Olga ( BHSE )

LENGYEL Nóra ( BHSE )

TEREBESSY Kinga ( BHSE )

17

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

GYARMATI Lili ( Alba Volán SC )

GYUGYI Laura ( Alba Volán SC )

KULCSÁR Luca ( Alba Volán SC )

WALTHIER Laura ( Alba Volán SC )

18

VERESEGYHÁZ

(Veresegyház)

KEINDL Júlia Réka ( Veresegyház )

SZAKMÁRY Janka ( Veresegyház )

TÓTH Dorka Sára ( Veresegyház )

19

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

DOMA Boglárka ( PTE-PEAC )

MACHLIK Míra ( PTE-PEAC )

ODROBINA Zsófia ( PTE-PEAC )