Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Kard Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 6857 Dátum: 2023-01-22 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2023-01-19

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BVSC 2

(BVSC)

GODÓ Frigyes András ( BVSC )

KOMLÓ Márton ( BVSC )

LUO Han ( BVSC )

SCHUSTER Vencel ( BVSC )

2

TFSE

(TFSE)

CSOBA Botond ( TFSE )

HANZÉLY Zsombor ( TFSE )

TÓTH Bertalan ( TFSE )

VAJDA Oszkár ( TFSE )

3

VASAS

(Vasas)

BÍRÓ Huba ( Vasas )

DALLOS Benedek ( Vasas )

HEGYI Barnabás Péter ( Vasas )

VIGH Benedek ( Vasas )

4

BVSC

(BVSC)

ONDRIK Konrád ( BVSC )

PAPP Zsadány ( BVSC )

PETRUCZ Mirkó ( BVSC )

TÓTH Patrik ( BVSC )

5

KVSE

(KVSE)

FÜLÖP Zsombor ( KVSE )

PÉCH Kornél ( KVSE )

SZABÓ Márton ( KVSE )

VARVASOVSZKY Bálint ( KVSE )

6

VASAS 2

(Vasas)

BÍRÓ Barnabás ( Vasas )

FABÓ Ákos ( Vasas )

KOVÁCS Lőrinc ( Vasas )

MONORI Mátyás ( Vasas )

7

KVSE 2.

(KVSE)

DROBNI Botond ( KVSE )

MÁRCZIS Márk ( KVSE )

SZŰCS Emánuel ( KVSE )

TÓTH Robin Viktor ( KVSE )

8

Debreceni EAC

(Debreceni EAC)

BÁNYAY Endre Marcell ( Debreceni EAC )

CZILL Soma ( Debreceni EAC )

SÁPI Vince ( Debreceni EAC )

9

MATE-GEAC

(GEAC)

KARÁCSONY Márton ( MATE-GEAC )

KISS Benedek ( MATE-GEAC )

LENDVAI Dániel ( MATE-GEAC )

MÁNYA Balázs ( MATE-GEAC )

10

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

CZÉGÉNY Kornél ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARSANG Bernát ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

GÁBOR Gergely ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

SZEREDY Márton ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

11

Nyíregyházi Sportcentrum

(Nyíregyházi Sportcentrum)

KRUTÁK Dávid ( Nyíregyházi Sportcentrum )

SZÁNTÓ Dávid ( Nyíregyházi Sportcentrum )

VARGA Csanád ( Nyíregyházi Sportcentrum )

VARGA Zalán ( Nyíregyházi Sportcentrum )

12

UTE

(UTE)

BÓKA Bendegúz ( UTE )

LOVELL Tamás ( UTE )

MAJZIK Márton Levente ( UTE )

VIGH Botond ( UTE )

13

NTE 1866

(NTE 1866)

BANDER László ( NTE 1866 )

NAGY Zsombor ( NTE 1866 )

NÉMETH Csaba ( NTE 1866 )

TÓTH REGŐS Bence ( NTE 1866 )

14

Metropolis

(Metropolis Vívó Club)

FÁBIÁN Kristóf ( Metropolis Vívó Club )

FARAGÓ Dániel ( Metropolis Vívó Club )

KISS Zsombor ( Metropolis Vívó Club )

NÉMETH Ákos Mihály ( Metropolis Vívó Club )

15

Városi Sportegyesület Dunakeszi

(Városi Sportegyesület Dunakeszi)

IZSÁK Gábor ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

KODÁCSY Máté ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

TUNKEL Richárd Tamás ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )

VÁGI Leopold ( Városi Sportegyesület Dunakeszi )