Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici GP. 3. - Vasas - Gyermek Leány Párbajtőr

Nyilv.szám: 6878 Dátum: 2023-02-03 Hely: Budapest Korosztály: gyermek Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2023-02-02

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 KURTINECZ Johanna Szatmárnémeti ROU 2010-08-11
2 LASKAWY Lili BVSC HUN 2011-01-27
3 LÉGRÁDI Dóra OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-01-10
3 KURTINECZ Julia Szatmárnémeti ROU 2011-08-30
5 SOMOGYI Alíz AVA HUN 2010-04-01
6 TAKÁCS Laura BVSC HUN 2010-08-17
7 KARNER Bíborka BHSE HUN 2010-06-08
8 SOMFAI Eper BHSE HUN 2011-05-17
9 HARMATHY Lotti MTK Budapest HUN 2010-06-23
10 BIANCA Raicu LPS Petrache Triscu ROU 2010-01-28
11 SZAKVÁRY Csenge MTK Budapest HUN 2011-05-03
12 SZENTES Dalma Vasas HUN 2010-09-07
13 NAGY Nanetta Napsugár AvEnGarde VSE HUN 2011-05-06
14 BARLIGA Thea ACS Kids Tampa Brasov ROU 2010-03-25
15 KOROM-VELLÁS Helka Veresegyház HUN 2010-04-09
16 SZÉKELY Kamilla BVSC HUN 2010-06-17
17 MOLNÁR Laura Ludovika SE HUN 2011-08-26
18 CRISAN Denisa Szatmárnémeti ROU 2011-05-23
19 ARIANA Covaci LPS Petrache Triscu ROU 2010-02-13
20 VAN HYFTE Sára Lujza Vasas HUN 2010-07-21
21 HUCZEK Hanna Szolnoki Sportiskola HUN 2010-11-12
22 BAGOLY Adél PTE-PEAC HUN 2010-08-10
23 ORBÁN Borka Szolnoki Sportiskola HUN 2011-02-09
23 TOPIRCEANU Patricia CSS Quarto Bucuresti ROU 2011-05-30
25 SZAKMÁRY Leila Dorka OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-02-05
26 GÖCSEI Veronika Vasas HUN 2011-03-02
27 CSONKA Johanna Villa Complov HUN 2010-06-10
28 DEÁK Júlia MTK Budapest HUN 2011-04-16
29 SOMODY Zorka MTK Budapest HUN 2011-05-12
30 MARKÓ Dóra OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-07-16
31 SZABÓ Beáta Gabriella OVSE-Jövő Záloga HUN 2011-02-11
32 IRIS MARIA Smaranda LPS Petrache Triscu ROU 2010-04-20
33 FERARU Maia CSS Quarto Bucuresti ROU 2010-03-22
34 KALMÁR Kinga BHSE HUN 2011-05-07
35 PÉCSI Boglárka BHSE HUN 2011-03-10
36 MEZŐ Eliza Blanka Békessy Debrecen HUN 2010-04-23
37 BEDŐ Luca Vasas HUN 2010-04-08
38 DUDÁS Léna Vasas HUN 2011-09-12
39 BODA Jázmin PTE-PEAC HUN 2010-09-05
40 CRISTEA Theodora CSS Quarto Bucuresti ROU 2010-01-06
41 VIG Anna Zorka Vasas HUN 2011-01-18
42 NÉGYESI Janka Zanshin SE HUN 2010-11-15
43 KLOCK Fanni MÁV ELŐRE SC HUN 2011-05-11
44 BUMATSENKO-POSHYVAK Nataliya Lviv Academy of Fencing UKR 2010-11-06
45 KOVÁCS Ajsa Veresegyház HUN 2011-12-23
46 BÉRES Zoé BHSE 2011-02-09
47 SÁRPÁTKI Jázmin Emma AvEnGarde VSE HUN 2011-06-22
48 VEIGL Kata SZVSZSE HUN 2011-12-19
49 VALENTINA Velici LPS Petrache Triscu ROU 2010-01-02
50 LACZKÓ Olívia Fless HUN 2010-10-13
51 ADAMECZ Zsófia BVSC HUN 2011-05-09
52 AURORA MARIA Chiciu LPS Petrache Triscu ROU 2010-09-05
53 PÁSZTOR Emilia Danubius RSC HUN 2011-09-14
54 ÚJ-MAG Emma AVA HUN 2011-09-08
55 EMMA ELENA Mogoroase LPS Petrache Triscu ROU 2010-07-19
56 MAGYAR Borbála DVE HUN 2011-01-17
57 SZABÓ Luca Emma OVSE-Jövő Záloga HUN 2010-04-25
58 KERTAI Gréta Julianna Ludovika SE HUN 2011-06-21
59 KASZÁS Lili Danubius RSC HUN 2011-02-01
60 HASZMAN Lili Fless HUN 2010-03-01
61 HOLCZER Kinga BVSC HUN 2010-06-16
62 ZÉRCZI Izabella Szolnoki Sportiskola HUN 2010-08-25
63 ILIE Yasmina ACS Kids Tampa Brasov ROU 2011-11-01
64 KOVÁCS Luca Zóra BHSE HUN 2011-02-24
65 TÓTH Alíz Erika Zanshin SE HUN 2011-07-04
66 BENYUS Anna Ludovika SE HUN 2010-01-29
67 TATÁR Csilla Zanshin SE HUN 2010-11-16
68 BALLA Kinga BHSE HUN 2011-12-30
69 HARMAT Júlia Fless HUN 2011-01-27
70 ADONYI Lídia DVE HUN 2010-09-11
71 ŐRSZIGETY Dorottya MÁV ELŐRE SC HUN 2010-10-11
72 GASPARICS Elmira Izabella AvEnGarde VSE HUN 2010-08-21
73 CHIRU Iulia LPS Bihorul ROU 2011-10-25
74 VÁSÁRHELYI Zelma MTK Budapest HUN 2011-11-03
75 TEODORA SONIA Costescu LPS Petrache Triscu ROU 2010-09-08
76 ZSOLDOS Nóra Vasas HUN 2010-03-12
77 URDA Ana LPS Bihorul ROU 2011-03-23
78 GALEA Alessia LPS Bihorul ROU 2011-12-15
79 NEMES Réka Szolnoki Sportiskola HUN 2010-03-03
79 VÍGH Lotti DVE HUN 2011-08-11
81 BAKONYI Júlia Vasas HUN 2011-04-22
82 HERBÁK Dóra Milla Vasas HUN 2011-08-25