Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Junior Férfi Párbajtőr Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 7656 Dátum: 2024-01-21 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2024-01-16

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

BHSE

(BHSE)

KERÉNYI Gábor Manó ( BHSE )

KISS Donát Lőrinc ( BHSE )

PELLE Domonkos ( BHSE )

PLUHÁR László ( BHSE )

2

MTK Budapest 2.

(MTK)

BAGYULA Tamás ( MTK Budapest )

BALÁZS Bence ( MTK Budapest )

MARSCHALL Attila ( MTK Budapest )

SOMODY Bonca ( MTK Budapest )

3

MTK Budapest

(MTK)

DUNAY Máté ( MTK Budapest )

GÁLIK Balázs ( MTK Budapest )

KOSKA-G Bendegúz ( MTK Budapest )

SOMODY Soma ( MTK Budapest )

4

VASAS

(Vasas)

ANTAL Máté Bálint ( Vasas )

HIRTLING Márton ( Vasas )

KAPORNAI Zsigmond István ( Vasas )

WERMESER Csongor György ( Vasas )

5

BVSC

(BVSC)

CSÁSZÁR Zoltán ( BVSC )

SZABÓ Domonkos Csaba ( BVSC )

SZÖRFI Domicián ( BVSC )

XUE Fu ( BVSC )

6

DSI Debrecen

(DSI Debrecen)

MEZŐ István Ottó ( DSI Debrecen )

OSZTER-BARCSAY Dominik ( DSI Debrecen )

SZODORAY-PARÁDI Hunor ( DSI Debrecen )

VIRÁGOS Sebestyén Imre ( DSI Debrecen )

7

OMS-TATA

(OMS-Tata)

HORVÁTH Levente Zétény ( TOM-FERR Tata )

JUSZTMANN Kristóf ( TOM-FERR Tata )

KERESZTES Ádám ( TOM-FERR Tata )

KUBINGER Ákos ( TOM-FERR Tata )

8

Danubius RSC

(Danubius RSC)

KISS Bálint ( Danubius RSC )

KISS Marcell ( Danubius RSC )

KUKLA Balázs ( Danubius RSC )

VERES Máté ( Danubius RSC )

9

BHSE 2.

(BHSE)

KISS Márton ( BHSE )

MOLNÁR Lehel ( BHSE )

PARÁDI Péter ( BHSE )

PETKANTCHIN Samuel ( BHSE )

10

Balaton

(Balaton)

BORBÉLY Máté ( Balaton Vívóklub )

KIRÁLY Mátyás ( Balaton Vívóklub )

KUZNYECOV Jároszláv Örs ( Balaton Vívóklub )

SIMONYAI Olivér ( Balaton Vívóklub )

11

Ludovika

(Ludovika SE)

KOVÁCS Dominik ( Ludovika SE )

NÁDORI Gáspár ( Ludovika SE )

SÁNTA Márton ( Ludovika SE )

UNGVÁRI András ( Ludovika SE )

12

DVE

(DVE)

BILKAY Gábor ( DVE )

CSEKE Balázs ( DVE )

KIS Áron Péter ( DVE )

MAGYAR Mihály ( DVE )

13

Angels

(Angels)

BOROS Ákos Bendegúz ( Angels )

MOHAI Bálint ( Angels )

TÍMÁR Richárd ( Angels )

14

FTC

(FTC)

FARKAS Bence ( FTC )

JÓNÁS Tamás Áron ( FTC )

MÉRŐ Leon ( FTC )

ÖRSI Boldizsár ( FTC )

15

ALBA VOLÁN SC

(Alba Volán SC)

CSÁK Milán ( Alba Volán SC )

JASSÓ Zalán ( Alba Volán SC )

KŐSZEGI Kristóf ( Alba Volán SC )

SÜTŐ Ádám ( Alba Volán SC )

16

BVSC 2

(BVSC)

BOBACH Arthur ( BVSC )

BÖRCSÖK Koppány ( BVSC )

MAKAI Benjamin ( BVSC )

VASKEBA Vince ( BVSC )

17

PTE-PEAC 2.

(PTE-PEAC)

BAGOLY Benedek ( PTE-PEAC )

LIPPAI Máté ( PTE-PEAC )

NAGY-TÓSZEGI Soma ( PTE-PEAC )

SZENTPÁLI Dániel ( PTE-PEAC )

18

BÉKESSY DEBRECEN

(Békessy Debrecen)

BOLZONI Sebestyén Mario ( Békessy Debrecen )

FODOR Fábián ( Békessy Debrecen )

ÚJVÁRI Attila ( Békessy Debrecen )

19

SZENT LÁSZLÓ

(Szent László)

BALLA Botond ( Szent László )

DEÁK András ( Szent László )

KEMP Balázs ( Szent László )

20

KRVSE

(KRVSE)

KEREKES Ignác Csaba ( KRVSE )

MEGYERI Bálint ( KRVSE )

NAGY Norbert ( KRVSE )

TAKÁCS Bence József ( KRVSE )

21

PTE-PEAC

(PTE-PEAC)

BÓTOR Zerind ( PTE-PEAC )

KOSZÓ DALLE MOLLE Brúnó ( PTE-PEAC )

KOVÁCSFI-TILL Áron ( PTE-PEAC )

NYÁRI Koppány Bertold ( PTE-PEAC )

22

Univer I

(Univer Sport)

BOROS Szabolcs ( Univer Sport )

FAZEKAS Levente ( Univer Sport )

KAKUSZI Bence ( Univer Sport )

ORSZÁG Norbert ( Univer Sport )