Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Újonc Fiú Kard Egyéni Országos Bajnokság

Nyilv.szám: 8022 Dátum: 2024-05-11 Hely: Nagykanizsa Korosztály: újonc Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2024-05-07

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 FARSANG Lóránt Törökbálinti Gerevich Aladár VE HUN 2010-08-02
2 TARPATAKY-HARY Botond TFSE HUN 2010-05-25
3 BÓDAY Domonkos Törökbálinti Gerevich Aladár VE HUN 2010-02-14
3 RÉVÉSZ Bence Tamás MATE-GEAC HUN 2010-09-01
5 FÜLÖP Zsombor Vince Vasas HUN 2010-02-08
6 KÉZDI-KOVÁCS Boldizsár TFSE HUN 2010-09-27
7 MAROSI Zsombor Máté DVSZ HUN 2010-02-02
8 BALOGH Lázár BVSC HUN 2010-01-10
9 DECSI Hunor KVSE HUN 2012-05-27
10 KISS Bence Dominik Fót SE HUN 2010-03-02
11 KISS Barnabás NTE 1866 HUN 2010-01-01
12 TÓTH Kolos Vasas HUN 2010-10-10
13 SZILÁGYI Bálint Zsolt UTE HUN 2010-01-18
14 CSIFFÁRY Vazul Kund MATE-GEAC HUN 2010-11-16
15 GÓCZI Benedek Vasas HUN 2010-01-30
16 NAGY Bálint MATE-GEAC HUN 2010-08-03
17 BRANDHUBER Ádám UTE HUN 2010-04-24
18 CSIKI Benedek Fót SE HUN 2010-05-02
19 ALMÁSSI Marcell BVSC HUN 2010-01-21
20 FARKAS Zétény Soma KVSE HUN 2011-07-27
21 NAGY Ákos MATE-GEAC HUN 2010-05-17
22 PETHŐ Roland Metropolis Vívó Club HUN 2012-02-10
23 ERŐS Ágost Fót SE HUN 2012-09-17
24 GHILE Márton DVSZ HUN 2010-07-03
25 KOVÁCS Kristóf KVSE HUN 2010-08-16
26 JAKAB Tamás Metropolis Vívó Club HUN 2010-08-04
27 LÉGÁR Milán NTE 1866 HUN 2010-09-21
28 KÁRA Gábor Márk Vasas HUN 2011-01-02
29 EMBER Máté Vasas HUN 2010-04-28
30 MAKOVICZKY Mátyás NTE 1866 HUN 2010-05-03
31 BALOGH Benedek UTE HUN 2010-12-29
32 SIMON Benjámin KVSE HUN 2010-03-22
33 DEBRECZENI Csoma Metropolis Vívó Club HUN 2010-06-12
34 SERLEGI Bálint Máté BVSC HUN 2010-03-05
35 RÁKOS Ábel Városi Sportegyesület Dunakeszi HUN 2011-05-18
36 DURONELLY Tamás Vasas HUN 2010-12-20
37 KRAMER-NAGY Ábel MTK Budapest HUN 2010-11-12
38 VERMESSY Félix Törökbálinti Gerevich Aladár VE HUN 2011-08-26
39 MOLNÁR Soma DVSZ HUN 2010-07-02
40 SZAKÁCS-KOVÁCS Bercel Fót SE HUN 2012-02-07
41 SZILÁDI-LOSTEINER Ádám Törökbálinti Gerevich Aladár VE HUN 2011-03-03
42 SZILÁDI-LOSTEINER Áron Törökbálinti Gerevich Aladár VE HUN 2011-03-03
43 BŐDI Ábrahám Salamon UTE HUN 2011-01-08
44 PÁLFALVY Benjámin Dániel Vasas HUN 2010-07-19
45 KRIZSÓ Botond Fót SE HUN 2011-12-09
46 CHRÁSKA Simon Vasas HUN 2010-03-21
47 PETŐ-VINCE Jónás Vasas HUN 2010-09-20
48 ZÁNKAI-LAKI Ádám MTK Budapest HUN 2010-01-16
49 HORVÁTH-DEÁK Tamás Vasas HUN 2010-07-05
50 GHAEMI Dániel TFSE HUN 2010-02-27
51 FERENCZ Kolos Vasas HUN 2010-09-01
52 NÉMETH Domonkos UTE HUN 2011-03-30
53 SPISÁK Bence BHSE HUN 2010-03-09
54 SZŰCS-ZSANDÁR Zétény DDSE HUN 2010-03-30
55 RÓZSA Zsombor BHSE HUN 2011-05-06
56 MÁNDOKY Bence BHSE HUN 2010-10-20
57 MACZÓ Henrik Metropolis Vívó Club HUN 2010-03-12
58 KASZA Dániel MTK Budapest HUN 2011-02-14
59 BALAJTI Barnabás KVSE HUN 2010-08-02
59 KOVÁCS Kolos Kilián NTE 1866 HUN 2010-01-23
61 SZŰCS-ZSANDÁR Barna DDSE HUN 2012-12-28
62 FARKAS Áron NTE 1866 HUN 2013-02-12
63 VINCZE Márton NTE 1866 HUN 2012-02-10
63 ZIEGER Konrád NTE 1866 HUN 2010-03-30
63 MÁRKI Félix TFSE HUN 2010-03-28