Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Serdülő Fiú Kard Országos Csapatbajnokság

Nyilv.szám: 8028 Dátum: 2024-05-05 Hely: Gödöllő Korosztály: serdülő Fegyver: kard Nem: férfi Jelleg: csapat Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2024-04-30

Végeredmény:

HelyCsapatnév(Klub)Csapattagok
1

Törökbálinti Gerevich Aladár VE

(Törökbálinti Gerevich Aladár VE)

BÓDAY Domonkos ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

FARSANG Lóránt ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

GYÖRKE Márton ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

MOLNÁR Milán Benő ( Törökbálinti Gerevich Aladár VE )

2

KVSE

(KVSE)

BÁNHÁZI Bulcsú ( KVSE )

KAZSIMÉR-BÁLINT László ( KVSE )

LABANCZ PHURIPHAT Benedek ( KVSE )

LING YU Kong ( KVSE )

3

BVSC

(BVSC)

BALOGH Lázár ( BVSC )

GODÓ Vilmos Ágost ( BVSC )

RADÁCSI Patrik ( BVSC )

SERLEGI Bálint Máté ( BVSC )

4

Metropolis

(Metropolis Vívó Club)

FODOR Bendegúz Kende ( Metropolis Vívó Club )

KORINEK-VÉGH Marcell ( Metropolis Vívó Club )

PEIN Áron ( Metropolis Vívó Club )

PETHŐ Olivér ( Metropolis Vívó Club )

5

MATE-GEAC

(GEAC)

CIRKOS Sebestyén ( MATE-GEAC )

KURUCZ Máté ( MATE-GEAC )

NAGY Ákos ( MATE-GEAC )

RÉVÉSZ Bence Tamás ( MATE-GEAC )

6

VASAS

(Vasas)

FÜLÖP Zsombor Vince ( Vasas )

GÓCZI Benedek ( Vasas )

HORVÁTH Hunor ( Vasas )

VINCZE Márton Attila ( Vasas )

7

Fót Sportegyesület

(Fót SE)

CSIKI Benedek ( Fót SE )

KISS Bence Dominik ( Fót SE )

KRIZSÓ Botond ( Fót SE )

NÉVERI Bence ( Fót SE )

8

MTK Budapest

(MTK)

KISBÁN Lukács Péter ( MTK Budapest )

KRAMER-NAGY Ábel ( MTK Budapest )

PROSITS Dénes ( MTK Budapest )

ZÁNKAI-LAKI Ádám ( MTK Budapest )

9

NTE 1866

(NTE 1866)

CSALLÓ Zoltán ( NTE 1866 )

LÉGÁR Milán ( NTE 1866 )

MAKOVICZKY Mátyás ( NTE 1866 )

10

NTE 1866. 2.

(NTE 1866)

KISS Barnabás ( NTE 1866 )

PALKOVICS-KELEMEN Gergő ( NTE 1866 )

TISLÉR Zoltán ( NTE 1866 )

11

DVSZ

(DVSZ)

BÁLINT-FIRNIGL András ( DVSZ )

GHILE Márton ( DVSZ )

MAROSI Zsombor Máté ( DVSZ )

MOLNÁR Soma ( DVSZ )

12

UTE

(UTE)

BALOGH Benedek ( UTE )

BRANDHUBER Ádám ( UTE )

SZILÁGYI Bálint Zsolt ( UTE )

13

MATE-GEAC 2

(GEAC)

ANDORKÓ Bertalan ( MATE-GEAC )

FEICHT Dániel ( MATE-GEAC )

TÓTH Félix ( MATE-GEAC )