Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici GP. 3. - Vasas - Serdülő Leány Párbajtőr

Nyilv.szám: 6882 Dátum: 2023-02-05 Hely: Budapest Korosztály: serdülő Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2023-02-02

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 TERHES Hanna DVE HUN 2008-10-01
2 RÓNASZÉKI Izabella Sára Vasas HUN 2008-10-15
3 EGRI Fanni Lilla AvEnGarde VSE HUN 2008-12-22
3 ZLOTA Emma Nóra MTK Budapest HUN 2008-04-29
5 LENGYEL Luca Szolnoki Sportiskola HUN 2008-09-26
6 HORVÁTH Lotti OVSE-Jövő Záloga HUN 2009-01-13
7 SOMOGYI Alíz AVA HUN 2010-04-01
8 KURTINECZ Johanna Szatmárnémeti ROU 2010-08-11
9 LEHOCZKY Csenge BVSC HUN 2008-05-28
10 PAPP-SZILÁGYI Luca MTK Budapest HUN 2009-05-23
11 ALINA MARIA Alexandrescu LPS Petrache Triscu ROU 2009-11-19
12 KONCZEK Lina Melodi Tapolca Vívóklub HUN 2008-12-02
13 VARGA Judit PTE-PEAC HUN 2009-02-10
14 LENGYEL Nóra BHSE HUN 2009-07-14
15 HAJDU Veronika Vasas HUN 2009-05-07
16 KULCSÁR Nelli Danubius RSC HUN 2008-06-16
17 LIPPAI Diána PTE-PEAC HUN 2008-12-07
18 NÉBALD Melinda Hédi MTK Budapest HUN 2009-07-06
19 SÁRVÁRI Rita Békessy Debrecen HUN 2009-02-07
20 PÁLINKÁS Réka Angéla Vasas HUN 2009-02-05
21 MOSOLYGÓ Sára MTK Budapest HUN 2008-11-11
22 BOGÁR Lenke Vasas HUN 2009-08-04
23 KOVÁCS Abigél MTK Budapest HUN 2008-01-29
24 PÉCSI Luca BHSE HUN 2009-09-28
25 TAKÁCS Laura BVSC HUN 2010-08-17
26 PAPP Nikolett PTE-PEAC HUN 2009-02-13
27 FARKAS Emma BHSE HUN 2009-05-15
28 PATAKI Anna AVA HUN 2009-06-29
29 BÖRCSÖK Léla BVSC HUN 2009-06-02
30 KELEMEN Kincső BVSC HUN 2008-09-19
31 BOROS Aisa Lilien Veresegyház HUN 2008-09-29
32 CZERNON Luca Ráhel BHSE HUN 2009-12-27
33 KRISTON Emma Veresegyház HUN 2008-06-13
34 KURTINECZ Julia Szatmárnémeti ROU 2011-08-30
35 TÓTH Eszter AvEnGarde VSE HUN 2009-01-06
36 JURKOVICH Petra BVSC HUN 2008-08-04
37 KARDOS Lilla MTK Budapest HUN 2008-04-09
38 TÓTH Alíz MTK Budapest HUN 2009-10-13
39 MRÁZ Hanna Vasas HUN 2008-12-10
40 CRISAN Denisa Szatmárnémeti ROU 2011-05-23
41 ILYÉS Jazmin Szatmárnémeti ROU 2009-07-29
42 HOFFMANN Petra Balaton Vívóklub HUN 2008-05-29
43 HALLER Anna Szatmárnémeti ROU 2009-02-06
44 FARAGÓ Tamara PTE-PEAC HUN 2009-09-22
45 LŐCSE Hanna DVE HUN 2008-01-20
46 PÓLYIK Bori BVSC HUN 2008-03-14
47 ZALA Boglárka Laura Vasas HUN 2008-10-08
48 TULEJOVÁ Zuzana SVK SVK 2008-10-15
48 BÁGYI Emese Vasas HUN 2008-05-29
50 GARAMVÖLGYI Grácia Míra SZVSZSE HUN 2008-11-02
51 NAGY Katalin OVSE-Jövő Záloga HUN 2009-10-05
52 PÁPAI Barbara Szolnoki Sportiskola HUN 2008-08-29
53 JUHÁSZ Hanna Réka AVA HUN 2009-05-17
53 ANDRADA Predoi LPS Petrache Triscu ROU 2009-12-19
55 PONGRÁCZ Kitti OVSE-Jövő Záloga HUN 2008-05-15
56 TÍMÁR Júlia MTK Budapest HUN 2009-08-02
57 LEHOCZKY Zsófia Anna MTK Budapest HUN 2008-10-26
58 BARLIGA Thea ACS Kids Tampa Brasov ROU 2010-03-25
59 FLAVIA MIHAELA Ciuta LPS Petrache Triscu ROU 2009-10-20
60 HARMATHY Lotti MTK Budapest HUN 2010-06-23
61 TAKÁCS Panna BVSC HUN 2009-02-06
62 BUMATSENKO-POSHYVAK Nataliya Lviv Academy of Fencing UKR 2010-11-06
63 TAKÓ Regina Szolnoki Sportiskola HUN 2009-01-05
64 MARINESCU Ilinca ACS Kids Tampa Brasov ROU 2009-08-14
65 NAGY Darinka Veresegyház HUN 2008-07-06
66 MATHE Diana ACS Kids Tampa Brasov ROU 2009-01-23
67 MOLNÁR Izabella Eszter TFSE HUN 2008-09-10
68 DANICS Dóra Danubius RSC HUN 2008-11-03
69 NAGY Nanetta Napsugár AvEnGarde VSE HUN 2011-05-06
70 DARIA IOANA Radut LPS Petrache Triscu ROU 2009-05-14
71 JENES Anita BHSE HUN 2009-09-14
72 SCHÜTT Liliána MTK Budapest HUN 2008-01-20
73 KINDLIK Dóra Csomorkány HUN 2008-12-26
74 KÉRI Lili Zanshin SE HUN 2008-09-18
75 FARKAS Laura Julianna PTE-PEAC HUN 2008-11-27
76 KOZÁK Jázmin OVSE-Jövő Záloga HUN 2008-01-05
77 SÁRPÁTKI Jázmin Emma AvEnGarde VSE HUN 2011-06-22
78 MEZŐ Eliza Blanka Békessy Debrecen HUN 2010-04-23
79 WADE Ilona Boglárka BHSE HUN 2008-01-16
79 MATAJSZ Fanni Sára Szolnoki Sportiskola HUN 2008-08-08
81 CRISTEA Theodora CSS Quarto Bucuresti ROU 2010-01-06
82 GASPARICS Elmira Izabella AvEnGarde VSE HUN 2010-08-21
83 MISKOLCZI Anna Csomorkány HUN 2009-12-18
84 ILIE Yasmina ACS Kids Tampa Brasov ROU 2011-11-01
85 HARMAT Eszter Fless HUN 2008-11-23
86 FÁBIÁN Fanni Arany Villa Complov HUN 2008-09-23
87 NYÁRI Boróka Johanna PTE-PEAC HUN 2009-12-15
88 TEMESI Szederke BHSE HUN 2008-11-04
89 SOFIA MARIA Radut LPS Petrache Triscu ROU 2009-05-14
90 FALUCSKAI Emma Debreceni EAC HUN 2008-08-23
91 RÉDEI Zselyke Szolnoki Sportiskola HUN 2008-07-12
92 BETÓNIA Emese Viktória Zanshin SE HUN 2008-10-05