Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Olimpici GP. 5. - Békéscsaba - Serdülő Leány Párbajtőr

Nyilv.szám: 7154 Dátum: 2023-05-28 Hely: Békéscsaba Korosztály: serdülő Fegyver: párbajtőr Nem: női Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2023-05-26

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 TERHES Hanna DVE HUN 2008-10-01
2 SPYRYDONOVA Polina Alter Ego FC UKR 2009-07-10
3 HORVÁTH Lotti OVSE-Jövő Záloga HUN 2009-01-13
3 ANHARSKA Marharyta Armiets Kyiv UKR 2010-07-09
5 LENGYEL Luca Szolnoki Sportiskola HUN 2008-09-26
6 EGRI Fanni Lilla AvEnGarde VSE HUN 2008-12-22
7 GORBACHUK Yelyzaveta Lviv Academy of Fencing UKR 2009-10-19
8 FEDENKO Dominika Lviv Academy of Fencing UKR 2009-08-13
9 PAPP-SZILÁGYI Luca MTK Budapest HUN 2009-05-23
10 NÉBALD Melinda Hédi MTK Budapest HUN 2009-07-06
11 LENGYEL Nóra BHSE HUN 2009-07-14
12 JUHÁSZ Hanna Réka AVA HUN 2009-05-17
13 MOSOLYGÓ Sára MTK Budapest HUN 2008-11-11
14 TÓTH Alíz MTK Budapest HUN 2009-10-13
15 NEDEVA Monika Cherno More - Varna BUL 2009-05-31
16 KONCZEK Lina Melodi Tapolca Vívóklub HUN 2008-12-02
17 FARKAS Emma BHSE HUN 2009-05-15
18 RÓNASZÉKI Izabella Sára Vasas HUN 2008-10-15
19 ZLOTA Emma Nóra MTK Budapest HUN 2008-04-29
20 HOFFMANN Petra Balaton Vívóklub HUN 2008-05-29
21 BOROS Aisa Lilien Veresegyház HUN 2008-09-29
22 KULCSÁR Nelli Danubius RSC HUN 2008-06-16
23 MALCHEVSKA Mariia Armiets Kyiv UKR 2009-10-26
24 LIPPAI Diána PTE-PEAC HUN 2008-12-07
25 PÁLINKÁS Réka Angéla Vasas HUN 2009-02-05
26 KURTINECZ Johanna Szatmárnémeti ROU 2010-08-11
27 PAPP Nikolett PTE-PEAC HUN 2009-02-13
28 MOCANU Alexia CS Farul Constanta ROU 2010-02-22
29 DIANA Cretu Corona Brasov ROU 2009-06-17
30 TAKÓ Regina Szolnoki Sportiskola HUN 2009-01-05
31 HURSÁN Luca Margaréta Vasas HUN 2008-12-12
32 CHORNA Anhelina Lviv Academy of Fencing UKR 2008-09-03
33 BÖRCSÖK Léla BVSC HUN 2009-06-02
34 FARAGÓ Tamara PTE-PEAC HUN 2009-09-22
35 MATHE Diana ACS Kids Tampa Brasov ROU 2009-01-23
36 TÓTH Eszter AvEnGarde VSE HUN 2009-01-06
37 TURAI Gréta TSC HUN 2009-01-14
38 KARDOS Lilla MTK Budapest HUN 2008-04-09
39 TÍMÁR Júlia MTK Budapest HUN 2009-08-02
40 ILIE Yasmina ACS Kids Tampa Brasov ROU 2011-11-01
40 KRIVÁN Panna SZVSZSE HUN 2010-08-15
40 SCHÜTT Liliána MTK Budapest HUN 2008-01-20
43 PÉCSI Luca BHSE HUN 2009-09-28
44 KOZÁK Jázmin OVSE-Jövő Záloga HUN 2008-01-05
45 BOGÁR Lenke Vasas HUN 2009-08-04
46 SZALAY Nóra MÁV ELŐRE SC HUN 2009-03-09
47 ZALA Boglárka Laura Vasas HUN 2008-10-08
48 BARLIGA Thea ACS Kids Tampa Brasov ROU 2010-03-25
49 FALUCSKAI Emma Debreceni EAC HUN 2008-08-23
50 STÁCZER Kata MÁV ELŐRE SC HUN 2009-02-03
52 NAGY Nanetta Napsugár AvEnGarde VSE HUN 2011-05-06
53 MARA Mazilescu CS Crisul (Nagyvárad) ROU 2008-08-25
54 CIOCAN Anaith CS Farul Constanta ROU 2009-01-13
55 SÁRPÁTKI Jázmin Emma AvEnGarde VSE HUN 2011-06-22
56 BURTESCU Maia CS Farul Constanta ROU 2010-11-07
56 HEGYI Dorka Tapolca Vívóklub HUN 2009-09-03
58 DANICS Dóra Danubius RSC HUN 2008-11-03
58 KOVÁCS Abigél MTK Budapest HUN 2008-01-29
60 VARGA Judit PTE-PEAC HUN 2009-02-10
61 KINDLIK Dóra Csomorkány HUN 2008-12-26
62 STANIGUT Irina CS Farul Constanta ROU 2010-12-02
63 RÉDEI Zselyke Szolnoki Sportiskola HUN 2008-07-12
64 HAJDU Veronika Vasas HUN 2009-05-07
65 JENES Anita BHSE HUN 2009-09-14
66 CRISAN Denisa Szatmárnémeti ROU 2011-05-23
67 MARINESCU Ilinca ACS Kids Tampa Brasov ROU 2009-08-14
68 GANGEL Lúcia PTE-PEAC HUN 2009-07-02
69 CSÓTAI Réka TSC HUN 2010-03-07
70 MELEACA Nicol CS Farul Constanta ROU 2010-06-30
70 MISKOLCZI Anna Csomorkány HUN 2009-12-18