Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 3. - Junior Férfi Párbajtőr Egyéni

Nyilv.szám: 5301 Dátum: 2020-01-18 Hely: Budapest Korosztály: junior Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2020-01-16

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 PIATTI Enrico Vasas HUN 2002-02-26
2 NAGY Marcell Vasas HUN 2001-11-18
3 UJVÁRI András BHSE HUN 2001-01-20
3 MÁCSKA Ádám BHSE HUN 2000-04-28
5 KÓ Benedek BVSC HUN 2003-09-17
6 HAMILTON-MEIKE Jonathan Vasas HUN 2002-09-04
7 CSABAI Máté Vasas HUN 2003-07-17
8 SZTANKOVICS György BVSC HUN 2002-10-29
9 CSÉRI Soma Tapolca Vívóklub HUN 2000-09-08
10 BARTKÓ Levente MTK HUN 2002-11-26
11 SOMODY Soma MTK HUN 2004-05-22
12 KOVÁCS Gergely Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2003-04-28
13 HOSSZU Dániel BHSE HUN 2000-06-02
14 MERKL Levente PTE-PEAC HUN 2001-11-18
15 NÉMETH Zétény Balaton Vívóklub HUN 2004-12-02
16 FARKAS Péter OVSE-Jövő Záloga HUN 2003-11-19
17 KÓ Ágoston BVSC HUN 2005-02-24
18 SZILÁGYI Balázs BHSE 2000-09-26
19 OSMAN-TOUSON Maruan BVSC HUN 2002-03-13
20 HORVÁTH Ádám OVSE-Jövő Záloga HUN 2005-04-02
21 SZAKMÁRY Nándor BHSE HUN 2000-01-06
22 RÓNA Milán Vasas HUN 2002-03-22
23 HORVÁTH Zsombor BVSC HUN 2002-07-29
24 KOLCZONAY Balázs AVA HUN 2001-06-29
25 LENKEFI Soma Boldizsár AVA HUN 2004-02-02
26 NAGY Balázs Danubius RSC HUN 2001-06-30
27 CSISZÉR Ferenc MTK HUN 2000-11-20
28 BÁRÁNY Péter András Alba Volán SC HUN 2001-04-13
29 SÁROSDI Soma BVSC HUN 2001-12-15
30 KAUKER Dominik Tapolca Vívóklub HUN 2002-02-05
31 JOSZKIN Péter Vasas HUN 2002-02-16
32 MERCZ Ádám Szolnoki Sportiskola HUN 2003-03-04
33 KEMECSEI Kornél Honvéd Arrabona SE HUN 2004-04-26
34 SZABÓ Bence AVA HUN 2002-09-16
35 ILLISZ György Vasas HUN 2002-08-29
36 KOVÁCS Dániel Tapolca Vívóklub HUN 2002-08-01
37 KOVÁCS Benedek BHSE HUN 2004-09-22
38 BARTKÓ Zalán MTK HUN 2004-08-02
39 BÁLIND Bence BVSC HUN 2002-04-19
39 GUTIERREZ-SARABIA Nicholas Vasas HUN 2003-03-25
41 CSIZMAZIA-DARAB István Balaton Vívóklub HUN 2004-06-01
42 HORVÁTH Márton OVSE-Jövő Záloga HUN 2003-02-18
43 SZODORAY-PARÁDI Hunor Debreceni Sportcentrum HUN 2004-04-01
44 BŐHM Csaba Vasas HUN 2000-07-21
45 HÁDER Roland Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2002-03-29
46 TAMÁS József Alba Volán SC HUN 2000-05-27
47 FRITSCH László Erik MTK HUN 2002-11-23
48 PAPANITZ Ákos BHSE HUN 2003-03-15
49 PAP Levente OSC HUN 2000-10-25
50 NÁDI Zsombor SZVSZSE HUN 2004-08-06
51 HARDI Ádám PTE-PEAC HUN 2002-07-24
52 SZÉLL Sámuel Marcell Békessy Debrecen HUN 2003-02-02
53 NÉMETH Dávid Danubius RSC HUN 2002-01-11
54 DEÁK Szilárd Péter PTE-PEAC HUN 2001-02-19
55 KESZTHELYI Zsombor AVA HUN 2002-12-10
56 ÁDÁM Konrád KRVSE HUN 2003-09-23
57 KOSKA-G Bendegúz MTK HUN 2004-11-08
58 MÉRŐ Leon OVSE-Jövő Záloga HUN 2004-04-02
59 SZILÁGYI Martin György BHSE HUN 2002-09-18
60 SZAJKÓ Zalán Szolnoki Sportiskola HUN 2000-06-05
61 BENE Zoltán MTK HUN 2004-05-07
62 GYENES András Vasas HUN 2003-06-10
63 NAGY Balázs BHSE HUN 2001-04-26
64 FLORES-HENRIQUEZ Patrik Vasas HUN 2001-01-24
65 KAMONDY Vincent OVSE-Jövő Záloga HUN 2001-10-03
66 HUNYOR Dániel MTK HUN 2004-05-16
67 KERÉNYI Gábor Manó Szombathely HUN 2004-02-19
68 SCHWEIGHARDT Rajmund OMS-Tata HUN 2003-07-01
68 BALATON Botond BVSC HUN 2002-02-15
70 KISS Balázs Békessy Debrecen HUN 2002-01-07
71 TOMOJZER Péter BVSC HUN 2004-10-17
72 JANKY Bendegúz SZVSZSE HUN 2004-08-02
73 DEBRECZENI Ákos OVSE-Jövő Záloga HUN 2004-10-10
74 HIRTLING Márton BHSE HUN 2004-03-28
75 CSÉRI Bence Tapolca Vívóklub HUN 2003-03-23
76 CSEKE Balázs DVE HUN 2005-09-18
76 SZÉKELY Kristóf Vasas HUN 2002-11-24
78 HALMI Csongor TSC HUN 2002-04-29
79 HERCZEG Martin Bence OMS-Tata HUN 2004-04-28
80 HORVÁTH Merse MTK HUN 2002-05-05
81 KACSKOVICS Nándor Vasas HUN 2003-01-20
82 KOVÁCS Alex PTE-PEAC HUN 2003-06-22
83 NAGY Nándor Veresegyház HUN 2005-03-20
84 GÖMÖRI Levente BHSE HUN 2004-07-15
85 KOHAJDA László KRVSE HUN 2004-01-28
86 BALOGH Szabolcs Debreceni Sportcentrum HUN 2001-08-30
87 DUNAY Máté MTK HUN 2005-01-11
88 PATAKI Gergely Csepel HUN 2002-01-02
89 REGŐNYEI Máté Danubius RSC HUN 2004-06-14
90 DRONG Máté OVSE-Jövő Záloga HUN 2001-03-22
91 SZENTPRÓNAI Dominik Alba Volán SC HUN 2002-10-22
92 GYURKA Márk Manó KSI HUN 2001-03-05
93 BENAVIDES Sebastian MTK HUN 2004-02-08
94 VARGA Benett BHSE HUN 2002-07-19
95 FRANK Csaba BVSC HUN 2003-08-10
96 SINKA Gáspár Veresegyház HUN 2004-04-02
97 TÁRKÁNYI Zsombor Alba Régia Vívó Akadémia HUN 2003-04-04
98 FRIGYIK Illés Vasas HUN 2002-12-27
98 HOFFMANN Dávid Törökbálinti Gerevich Aladár VE HUN 2003-08-11
100 BÚS Dániel Sándor Veresegyház HUN 2000-04-24
100 JÓNÁS Barnabás Danubius RSC HUN 2003-09-26
102 CSAPÓ Balázs Péter MTK HUN 2004-03-29
103 KOVÁCS Benedek Tapolca Vívóklub HUN 2002-06-29
103 SZALAI Zalán MTK HUN 2004-07-23
105 PÁCZAI Dávid MTK HUN 2004-02-04
106 KORMOS Levente Debreceni Sportcentrum HUN 2001-05-15
107 WALKER Joshua Vasas HUN 2003-10-02
108 SZABÓ Benedek SZVSZSE HUN 2005-02-13
109 CZÉGÉNY Balázs OMS-Tata HUN 2003-09-03
109 SIKER Mihály Róbert PTE-PEAC HUN 2004-09-06
111 BODOR Előd KRVSE HUN 2004-08-09
112 CSERVENYI Csongor MTK HUN 2002-07-16
113 GLAVANOV Gergő Öttusa HUN 2003-06-24