Magyar Vívó Szövetség - Adatbázis

Magyar Kupa 1. - Kadét Férfi Párbajtőr Előválogató

Nyilv.szám: 8030 Dátum: 2024-05-11 Hely: Tata Korosztály: kadét Fegyver: párbajtőr Nem: férfi Jelleg: egyéni Ép/Kerekesszékes: ép Erősség: profi Nevezési határidő: 2024-05-07

Végeredmény:

HelyNévEgyesületNemzetSzületési dátum
1 PETROVSZKI Áron BHSE HUN 2009-06-19
2 KISS Donát Lőrinc BHSE HUN 2008-05-02
3 NAGY-TÓSZEGI Soma PTE-PEAC HUN 2008-02-03
3 KÖMÖZ Patrik Márk MTK Budapest HUN 2008-09-13
5 KUZNYECOV Jároszláv Örs Balaton Vívóklub HUN 2009-07-18
6 SZÁNTÓ Zalán MTK Budapest HUN 2008-04-22
7 BOTZHEIM Ádám BHSE HUN 2010-08-08
8 TARSOLY Csanád Tapolca Vívóklub HUN 2009-02-06
9 OSZTER-BARCSAY Dominik DSI Debrecen HUN 2008-01-21
10 BORBÉLY Máté Balaton Vívóklub HUN 2009-07-05
11 MIRKÓ Zalán BHSE HUN 2009-05-19
12 KOLLÁR Milán AVA HUN 2009-11-16
13 NOGULA Mór Danubius RSC HUN 2009-07-09
14 KOCH Lénárd Vasas HUN 2008-05-09
15 MAKAI Benjamin BVSC HUN 2009-03-17
16 VARRÓ Márton FTC HUN 2008-09-02
17 BOBACH Arthur BVSC HUN 2008-03-17
18 FEJES Áron MTK Budapest HUN 2008-03-08
19 ÖRSI Boldizsár FTC HUN 2008-07-23
20 VÖRÖS Róbert BHSE HUN 2009-02-09
21 ARÁNYI Dániel Vasas HUN 2008-12-22
22 TÓTH Koppány Gergely Vasas HUN 2008-12-28
23 KOVÁCS Bulcsú BHSE HUN 2009-07-12
24 DEÁK András Szent László HUN 2008-04-18
25 NYÍRI Weibo Ludovika SE CHN 2011-01-17
25 ZHANG Ziye BVSC HUN 2008-12-27
27 DÉKÁNY Patrik Szolnoki Sportiskola HUN 2009-03-04
28 DONKÓ Zádor Áron BHSE HUN 2008-05-21
29 SZENTPÁLI Dániel PTE-PEAC HUN 2008-09-07
30 COHEN Nataniel BHSE HUN 2009-01-16
31 PŐTYŐ Miklós Csaba Danubius RSC HUN 2009-11-26
32 CSARNAI Roland AVA HUN 2009-10-16
33 MOLNÁR Barnabás FTC HUN 2008-08-08
34 ZÖLD Zsombor BHSE HUN 2008-02-22
35 KOVÁCS Benedek AVA HUN 2009-09-01
36 LAKATOS-SZAKOS Bálint Balaton Vívóklub HUN 2009-04-08
37 INOTAI Botond BHSE HUN 2008-07-12
38 KEREKES Ignác Csaba KRVSE HUN 2009-10-20
39 DOBÁN Zsombor MTK Budapest HUN 2010-04-01
40 BACSÓ Dániel MTK Budapest HUN 2010-09-09
41 PÁSZTOR Patrik Danubius RSC HUN 2009-05-20
42 GALLY-KOVÁCS Márton BHSE HUN 2008-06-15
43 BAGOLY Benedek PTE-PEAC HUN 2008-03-20
44 KÓRÓDI Zsombor Szolnoki Sportiskola HUN 2009-04-06
45 VASKEBA Vince BVSC HUN 2008-02-12
46 FARKAS Bence FTC HUN 2008-02-27
47 BODNÁR Dorián Balaton Vívóklub HUN 2009-11-01
48 VÁSÁRHELYI Patrik AvEnGarde VSE HUN 2009-10-18
49 BÉKEFI László BHSE HUN 2009-04-25
50 SUHAJDA Péter Márton Szolnoki Sportiskola HUN 2010-01-14
51 KUBINGER Ákos TOM-FERR Tata HUN 2008-07-20
52 ZHENG Wenqi OVSE-Jövő Záloga CHN 2008-10-03
53 JAKAB Botond OVSE-Jövő Záloga HUN 2009-06-10
54 PAPP Dávid Ádám MTK Budapest HUN 2009-07-14
55 CSÖPPÜS Bálint DERBY LSE HUN 2008-02-25
56 NAGY Norbert KRVSE HUN 2009-03-17
57 MOLNÁR Dániel TOM-FERR Tata HUN 2010-03-23
58 BORBÉLY Levente BHSE HUN 2010-09-17
59 TISZA Zsombor Attila Belvárosi Vívó SE HUN 2009-01-30
60 JUSZTMANN Kristóf TOM-FERR Tata HUN 2008-06-09
60 BERNHARDT Áron PTE-PEAC HUN 2008-06-04
62 KEMP Balázs Szent László HUN 2008-02-13
62 EGRESSY Botond Gábor OVSE-Jövő Záloga HUN 2009-11-05
64 SCHUBERT Marcell TSC HUN 2009-12-08
65 MAKNICS Gyula Bendegúz TOM-FERR Tata HUN 2009-09-29
66 SIMON Bence BVSC HUN 2010-09-03
67 FODOR Kara Géza BHSE HUN 2009-07-14
68 FEKETE-FENYVESI Olivér SZVSZSE HUN 2010-03-03
69 KÖLES Keve Bendegúz Szolnoki Sportiskola HUN 2010-01-01
70 PEKÓ Márton János MVSZ HUN 2008-01-25
70 DÓCZY Szabolcs Szolnoki Sportiskola HUN 2008-02-14
72 BATA Máté Vasas HUN 2008-02-14
73 MUHITA Zsombor SZVSZSE HUN 2008-03-25
74 SZELEZSÁN Martin Szolnoki Sportiskola HUN 2009-12-21
75 BÍRÓ Szilárd Békessy Debrecen HUN 2009-11-23
76 PEKÓ Barnabás MVSZ HUN 2010-03-12
76 POGONYI Péter Vasas HUN 2009-06-07
78 HERMANN Dániel Szolnoki Sportiskola HUN 2008-11-08
79 KLEMENS Barnabás Tapolca Vívóklub HUN 2010-02-14
80 SZIGETI Bence Szolnoki Sportiskola HUN 2008-09-14
81 CZIMMER Bendegúz László BHSE HUN 2009-06-01
82 MOSOLYGÓ Márton UTE HUN 2010-10-29
83 ÓCSAI Zalán Vilmos Belvárosi Vívó SE HUN 2009-05-25